درباره و تماس با ما و ثبت شکایات

 

با سلام

من علی مشایخ هستم … 

در مدرسه مشغول تدریس ریاضی بودم و در این کار هم موفق بودم. اما بعد از گذشت چند سال یک خلا اساسی در تربیت و در زندگی احساس کردم.  راستش سختی های زیادی در زندگی کشیدم و با شرایط سختی روبرو شدم. همیشه دوست داشتم کار مهمی انجام دهم و این چیزی بود که با تدریس ریاضی و یا دروس دیگر به آن نمی رسیدم. اما از ماهیت یک چیز خوشم می آمد، تدریس ، مشاورموفقیت بودن ، نردبان ترقی شدن

همین شد که به فکر افتادم تا در مسیر تاثیر گذاری قرار بگیرم .

 

ایده فن بیان…

 ضعیف بودن نمرات، ارتباط نادرست بین اعضای خانواده و فرزندان و  سخنان ناشایست از مواردی بود که بارها با آن روبرو شدم و احساس کردم باید پشت صحنه درس خواندن فرزندانمان،جایی که بیشتر وقت را د رآن می گذرانند یعنی خانه را جای زیباتری برای زندگی کرد. زیرا اگر این کار به خوبی  انجام می شد بچه ها در مدرسه بهتر با مشکلات کنار می آمدند و احتمالا بهتر درس می خواندند. این بود که در زمینه ارتباط بین نوجوانان و والدین مطالعات بیشتری انجام دادم و روش های مختلفی را تست کردم و اولین کتابم را هم در این زمینه نوشتم ، کتاب آژیر ( چگونه با نوجوانتان صحبت می کنید؟)  که می توانید آن را از لینک زیر تهیه کنید

تهیه کتاب آژیر( راهکارهای عملی ارتباط با نوجوانان)

 

 

یکی از بزرگترین مشکلاتی که درارتباط دیدم ارتباط کلامی بود، یعنی همان نحوه صحبت کردن افراد با یکدیگر و به عبارت ساده تر  فن بیان

و تصمیم گرفتم که آموزش ها ومطالعاتی را در این زمینه انجام دهم و خودم را در زمینه سخنرانی هم قوی کنم. کتاب های دیگری از جمله لنگرهایتان را بیندازید( راهکارهای کاهش ترس از سخنرانی) و فن بیان در تدریس و سخنرانی به توان ۲( با مقدمه از چند نویسنده داخلی و خارجی و  با همکاری دوست عزیزم استاد احمد رضا فاضلی که البته این کتاب در دست چاپ می باشد) محصول این دوره از زندگی من هستند.

 

تهیه کتاب الکترونیکی لنگرهایتان را بیندازید( راهکارهای کاهش ترس از سخنرانی)

      

  تهیه کتاب الکترونیکی فن بیان در تدریس 

 

از آن جایی که قصد داشتم آموزش های خودم در این زمینه را با شما به اشتراک بگذارم وبسایتی که الان در آن قرار دارید را هم تاسیس کردم.

 

 


 

در حوزه  فن بیان و سخنرانی افرادی را دیدم که مساله اصلی آن ها ترس از سخنرانی بود و این مساله حتی باعث شده بود که بسیاری ازدرونگرایان هم نتوانند به خوبی حرف بزنند و یا حتی افرادی که با وجود سخنرانی های زیاد همچنان این ترس را داشتند و نمی دانستند که باید چه کارکنند؟ 

دانشجویی که به خاطر ترس از سخنرانی نمره اش را از دست داد

 

 

در یکی از کلاس های فن بیان، دانشجویی به من می گفت که به خاطر ترس از کنفرانس، نمره این قسمت را از دست می داد و یا  اگر امکان داشت به قول خودش بی خیال نمره این درس ها می شد. ترس از ارتباط و یا سخنرانی به حدی برایش بزرگ شده بود که اصلا فکر نمی کرد بتواند بر آن غلبه کند. خوشبختانه در طی مدت آن کلاس توانست این ترس را درمان کند و هنوز هم بعد از گذشت مدتی خبر از موفقیت هایش می دهد. 

 

 

 

شاید بخواهید سوابق من را بدانید

 

 

 

 

  • نویسنده مقالات متعدد در زمینه  فن بیان و مهارت‌های ارتباطی

 

  • برگزاری سمینارهای مختلف در فرهنگسرا ها و استانداری

 

 

  • تدریس در آموزش و پرورش

 

 

 

 

درباره من …

 

 

شاید بخواهید بدانید در کجا هستیم

 

تهران: تقاطع ولیعصر و فاطمی- جنب طلافروشی ملکان- ساختمان شماره ۱ -واحد ۳۸ (لطفا قبل از مراجعه‌ی حضوری حتما هماهنگ شود)

 

 

قزوین: خیابان فردوسی شمالی- بالاتر از بیمارستان دهخدا -پلاک۳۹۲- طبقه دوم- موسسه سیمرغ سخن پارس(لطفا قبل از مراجعه‌ی حضوری حتما هماهنگ شود)

 

اگر مشاوره رایگان خواستید

 

این شماره تماس جهت رزرو وقت مشاوره رایگان با من و دعوت در همایش هست

 

               ۰۹۳۹۵۴۲۱۲۵۵

آدرس ایمیل ما

 

 am.ikiu90@yahoo.com

 

شبکه های اجتماعی ما

                                                          تلگرام

                                                      اینستاگرام

 

 

                                                    سروش

 

ثبت شکایات

هم چنین با کمال افتخار اعلام می کنیم که اگر پیشنهاد و انتقاد و یا طرح شکایت و یا نارضایتی نسبت به هر کدام از محصولات ارائه شده در این سایت را داشتید می توانید با مراجعه به لینک زیر درخواست خود را ثبت نمایید.  درخواست شما در اسرع وقت پیگیری خواهد شد.

 

لینک ثبت پیشنهاد، انتقاد و یا شکایات

گارانتی وظیفمونه 

راستش تقریبا هرچی دوره و محصول و کتاب تا الان داشتم با گارانتی بوده (یعنی اگر احساس کردید که خیلی نتونستم کمکتون کنم و البته تمریناتی که گفتم رو انجام دادین) می تونین وجه تون رو کامل دریافت کنید